Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

YA met Sims vibes

Stephanie Hendrix 11 december 2025
De prachtige cover met sprayed edges nodigde mij enorm uit om het boek te gaan lezen. Ik lees regelmatig ya boeken, maar voor dit boek voelde ik mij een beetje te 'oud'. :) Desondanks heb ik er toch van genoten. :)
Het boek heeft een trage opbouw en neemt je volledig mee in de Sims wereld, waar ik helemaal niet in thuis ben. :) Ik heb het dan ook vaak horen donderen in Keulen bij de Sims-taal die regelmatig gebruikt werd door de hoofdpersonages en ook bij elk hoofdstuk werd er een link gelegd naar de Sims-wereld. :) Ik dacht vaak 'Aaah, weer iets bijgeleerd'. :) Voor sommigen zal dit allemaal uitnodigen om het spel te gaan spelen, maar bij mij was dat niet het geval. :) Hihi. :)
Ik heb genoten van de romance die ontstaat doorheen het boek en daar was het mij vooral om te doen. :) Door de verschillende dialogen en het gedrag van de hoofdpersonages voelde ik mij soms echt te 'oud' met mijn 36 jaar. Ondanks dit dan ook een ya boek is, kon ik het wel langs mij neer leggen. Het personage Layla werd door de auteur leuk omschreven en ik zou vooral blij zijn met zo'n tienerdochter in huis. :) Het boek is dan ook een echte luchtige romcom en voor hen die van dit genre houden, is het boek een aanrader. :)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Stephanie Hendrix

Gesponsord

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!