Lezersrecensie
Genoten van dit verhaal! :)
Een tijdje geleden zag ik dit boek liggen in de boekhandel waar ik werk en het was zeker een verhaal dat ik graag wou lezen. :) Geen idee waarom ik zo lang gewacht heb met het beluisteren van dit boek want ik heb enorm genoten van deze verhaallijn! :) Het was nu eens echt een schattig verhaal. :)
Er zitten veel emoties (rouwverwerking) verweven in de verhaallijn maar Selina heeft dit zo mooi verwerkt, dat het niet als 'te zwaar' beschouwd kan worden. Je kan nog echt spreken van een feelgood verhaal en dat maakt het net ijzersterk als een auteur dit kan. :)
Al vanaf hoofdstuk 1 zat ik in het verhaal en de dialogen tussen de hoofdpersonages waren gewoon de max! :) Waar ze in het begin elkaar niet konden luchten, worden ze langzamerhand naar elkaar toe getrokken en dat maakte het een echt zwijmelverhaal. :) Ja sorry, ik hou gewoon van zwijmelverhalen, haha. :) Wat ik ook heerlijk vond waren de koosnaampjes die gegeven werden en het plagen van elkaar was ronduit speels, waardoor ik vaak moest giechelen. :) Het paste allemaal heel mooi binnen hun romance. :)
Ook zat het tempo heel goed voor mij. Heb geen moment gehad dat ik dacht van "oei, nu kabbelt het maar wat aan". :) Het enige wat ik niet zo goed begreep was Athalia's motivatie om aan deze nep-relatie te beginnen. Ik denk dat je je broer ook wel op andere manieren 'jaloers' kan maken om ervoor te zorgen dat je de aandacht krijgt die je nodig hebt zonder daar een relatie met zijn aardsvijand aan vast te knopen. ;) Maar goed. Een raar begin voor een heerlijk romance verhaal. :)
Ik heb enorm genoten van dit verhaal en vind het een aanrader voor iedereen die houdt van een feelgood verhaal met diepgang. :)