Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lara Reims laat je met Upgrade op het puntje van je stoel zitten

bookstamel 01 januari 2020
Het verhaal wat Lara Reims heeft neergezet past regelrecht in mijn straatje. Ik ben gek op boeken als de test , H@ck , de Mazerunner etc . Waarin dystopische werelden geen ver van je bed show zijn maar wel zo zijn neergezet dat je na gaat denken over bepaalde dingen. De cover van het boek geeft al gelijk de sfeer van het boek aan en past er daarom perfect bij. Ik vind het ook super tof dat dit boek een hardcover uitvoering is! (Ik ben namelijk gek op hardcovers)

Maar goed laten we terug gaan naar het boek. In het begin maken we kennis met Remi en Remi is anders dan anderen en opzoek naar de waarheid over wie hij is. We kweken al gelijk een band met Remi en hoe hij zich moet voelen. Op Creadroom komt Remi al snel in aanraking met Emma die net als hij nieuw is op het Creadroom. Samen gaan ze op onderzoek uit want wat heeft de Mysterieuze Thot allemaal te verbergen. En waarom zit er iemand achter Remi aan? Allemaal vragen die later in het boek steeds meer beantwoord gaan worden als de puzzelstukjes langzaam aan in elkaar gaan vallen. Tijdens hun ontdekkingstocht ontmoeten Remi en Emma verschillende mensen die hun allemaal willen helpen en steeds weer een klein stukje van het verhaal ontrafelen.

Uitgebreide recensie op mijn blog

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bookstamel

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.