Lezersrecensie

Vlotte thriller vol verrassing


Carla Heskes Carla Heskes
12 mrt 2021

Maud werkt op de IC, waar al een aantal weken een vreemdeling ligt na een heftige aanrijding, zijn identiteit is onbekend, niemand weet wie hij is of waar hij vandaan komt. Er gebeuren vreemde dingen op de afdeling en Maud vraagt zich af of iemand het gemunt heeft op haar patiënt..

Terwijl we Maud en haar collega’s volgen tijdens de nachtdienst op de IC, lees je ook het verhaal van Finn. Hij maakt ook het één
en ander mee, want wie is toch die mysterieuze man die hem bij z’n huis in de gaten houdt?

Als laatste zijn er dan nog Richard en Eefje. Twee rechercheurs van de politie die de zaak rondom de vreemdeling op de IC tot op de bodem uitzoeken en hopen op een doorbraak via het programma Opsporing verzocht.

Het leest erg vlot, de vaart zit goed in het verhaal en je wilt alleen maar doorlezen. Je wordt continu geprikkeld. Lezen vanuit diverse personages vind ik altijd heel erg prettig, de spanning blijft er zo lekker in! Van de diverse verhaallijnen had ik de meeste plotwendingen ook niet goed geraden, het zat allemaal erg goed ik elkaar en het einde heeft mij zeker verrast!

Na de cirkel van het kwaad trilogie met ‘Schaduwkinderen’, ‘Uitverkoren’ & ‘Bloedband’ was ‘Slaap maar zacht’ het vierde boek dat ik las van Linda Jansma en ik ben zeker van plan meer te gaan lezen van haar hand. Wat een heerlijke thrillers!

Reacties

Meer recensies van Carla Heskes

Boeken van dezelfde auteur