Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Door de ogen van een puber

Daniella82 22 januari 2023
Erna Sassen schrijft op een zodanige manier dat het lijkt of je een kijkje in het hoofd van de 15-jarige puber Joshua krijgt. Het leest gemakkelijk en bijzonder snel door de korte hoofdstukken, die mooi worden aangevuld door prachtige illustraties. Over het algemeen zijn het korte, heldere zinnen, soms wat in dagboekvorm, soms een korte dialoog maar vooral in de gedachtenwereld van Joshua. Ook al leest het makkelijk, toch worden ook een aantal lastige thema’s in het verhaal verweven, zoals bijvoorbeeld uithuwelijken, eenzaamheid en pesten. Het is knap dat je het verhaal echt meekrijgt door de ogen van een puber.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Daniella82

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.