Lezersrecensie

Het boek wordt spannend als vertelde verhalen niet kloppen


Diane Kooistra (dianesboekenhoekje) Diane Kooistra (dianesboekenhoekje)
11 mrt 2026

De verkeerde moeder van Sacha Voogd
De verhalenfabriek

Sacha Voogd is een bekende thriller tussendoortjes auteur en ze schreef al eerder Zwart water, Bitch! Echo’s uit de Medina en In de schaduw van het Alcazar.

Na de dood van haar vader blijft Lexie achter met haar stiefmoeder Anne. Als ze tussen de rouwkaarten een brief vindt, ontdekt ze dat haar vader niet altijd even eerlijk is geweest tegen Anne en haar gaat ze op onderzoek uit.
Daarnaast wordt duidelijk dat Lexie op mentaal gebied best wat problemen heeft gehad en dat ze medicatie nodig heeft om overeind te blijven. Het boek wordt spannend als vertelde verhalen niet kloppen en Lexie steeds helderder wordt omdat ze stopt met de medicatie. Voogd weet de spanning op de juiste momenten op te voeren en heeft gezorgd voor een tussendoortje dat echt in een ruk gelezen wordt.
Het verhaal wordt heel prettig en ontspannen afgerond en dat leest prettig.

Reacties

Meer recensies van Diane Kooistra (dianesboekenhoekje)

Boeken van dezelfde auteur