Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuk

Lailatski 27 oktober 2020
De boeken in deze serie zijn allemaal creatief, grappig en plotgedreven. The Mortal Word is geen uitzondering en zelfs een van de betere boeken uit de serie. Het borduurt verder op concepten die een hoofdrol speelden in vorige boeken en doet dat zonder veel uitleg of eindeloze herhalingen. Mijn grootste ergernis bij dit boek, en ook de hele serie, is dat het puur om het plot gaat. De personages zijn oppervlakkig en groeien niet. Het zijn leuke en gevarieerde personages, maar ze zijn in één of twee woorden prima te omschrijven. Ze blijven daardoor niet echt hangen. Desalniettemin leest ook dit boek vlot weg en is het heerlijk om even mee te lopen in de bijzondere wereld van The Invisible library. Aan creatieve ideeën is er in deze serie geen gebrek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Lailatski

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.