Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Pakkend!

Puk 11 januari 2020
Andy, de dochter, leeft een nogal kleurloos bestaan wat de laatste jaren in het teken heeft gestaan van de verzorging van haar zieke moeder (Laura). Een schietincident in een lunchroom zet Andy's hele leven op zijn kop, zeker omdat moeder een kant laat zien welke ze in haar stoutste dromen nog niet had kunnen bedenken. Wie is haar moeder eigenlijk? Gedurende een een vlucht van huis komt Andy hier langzaam maar zeker achter. De suspence, het ontrafelen van het mysterie en het gevoel van onthechting vind ik heel goed weergegeven. Natuurlijk is het een echt Karin Slaughter boek met spanning en lugubere vondsten, maar vooral het psych0logische aspect vond ik heel intrigerend!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Puk

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.