Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zinderende thriller met fenomenale twists

wereldgenieter 14 augustus 2025
De vrouw in suite 11 mag je een échte pageturner noemen. Spannend van begin tot het allerlaatste blad met mega vele twists.

Auteur
De Britse Ruth Ware heeft als kind gedroomd om schrijfster te worden en heeft die gerealiseerd nadat haar kinderen wat groter waren. Daarvoor werkte ze in de boekindustrie, dus ze kent de klappen van de zweep. Als voltijds auteur heeft ze dit 9de boek gepubliceerd en die werd ook meteen een bestseller.

Cover
Je krijgt een prachtig beeld op een majestueus hotel aan het meer van Genève met een zinderende gele hemel. Fijn dat de zijkanten van de pagina's mee gekleurd zijn.

De vrouw in suite 11: het verhaal
Journaliste Laura (Lo) Blacklock zit omwille van de jonge kinderen en Corona al jaren thuis en ze wil terug aan de slag. Als ze een persuitnodiging ontvangt voor de opening van een exclusief hotel in Genève, aarzelt ze geen seconde. Ze krijgt meteen opdracht om een stuk te schrijven over de eigenaar en moeilijk te bereiken miljardair Marcus Leidmann.

In het hotel ontmoet ze stiekem de maîtresse van de eigenaar en zij vraagt om haar te helpen ontsnappen aan de wrede Marcus Leidmann. Lo wil gerechtigheid maar tot welke prijs?

Mijn gedacht
Ruth Ware kan de lezer blijven boeien van de eerste tot de laatste pagina. Het verhaal heeft meer twists dan de liedjes van Jerry Lee Lewis! Ware heeft de verknipte personages fantastisch neergezet en de spanningsboog blijft trillen van de suspense.

Enig nadeel: De vrouw in suite 11 is de sequel van De vrouw in suite 10 (haha), maar je krijgt heel wat hints wat er gebeurd is in het vorige boek. Tip: lees ze op volgorde. Of kijk naar ‘The woman in Cabin 10’ in het najaar 2025 op Netflix met niemand minder dan Keira Knightley in de hoofdrol. Nice!

Luxurious or spartan however, there is something particularly delicious about a hotel stay – about the idea that here, you can be anything you want, do anything you want, and that for good or ill,
anything might happen. (Ruth Ware)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van wereldgenieter