Lezersrecensie
Fantasierijk boek
Via de Boeken toer, lezen en recenseren van boeken van onbekende schrijvers. , mocht ik Mianara lezen van Jesse van Willigenburg lezen
Het boek gaat over een wereld waar magie sinds kort als wetenschap beschouwd word , en kristallen de brandstof vormen voor een industriele revolutie.
Malika het jonge Mianara vossenmeisje leidt een relatief zorgeloos leventje. Op een avond vallen soldaten binnen in haar huis , en nemen haar ouders en broer .
Dan komt ze in contact met het ondergrondse verzet en leert daar Najeer kennen , die ook van haar leeftijd is .
Samen gaan ze op zoek naar de antwoorden op hun vragen
Wat ik er van vond
Het is een fijn boek , waarbij het verhaal je gelijk pakt en je meeneemt naar een wereld met standsverschillen en verschillende soorten mensen , de Mianara en de Anuki
Het leest vlot en je beleeft de gebeurtenissen door de ogen van de personage.
Het bevat meerdere aspekten zoals vriendschap , ongelijkheid , verraad , familiebanden , rassenhaat
De spanning bouwt zich van het begin af aan goed op , om aan het eind tot uitbarsting te komen
Een heerlijk Fantasyverhaal waar ik van genoten heb
De cover vertaalt goed sfeer in het dorp Mianara
Ik ben benieuwd hoe of het verhaal verder gaat , en kijk uit naar deel 2
Ik geef het boek 4 sterren