Lezersrecensie

Twee prinsen.


Bianca Bianca
12 mrt 2022

Helaas vond ik ‘Twee prinsen’, een minder boek dan ik van Jackie van Laren gewend ben.
Het ontbreekt aan het uiten van gevoelens, het is echt zoals je al uit de titel op kunt maken, meer een sprookje. De afloop is om te smullen maar de weg ernaar toe vond ik te langdradig omdat het verhaal oppervlakkig blijft. Ik mis de gevoelige snaar die niet geraakt wordt.
Van Laren heeft Twee prinsen als facebook feuilleton tijdens de Corona tijd geschreven, die gedachten in het achterhoofd zorgt er wel voor dat de leesmomentjes toentertijd voor een welkome afleiding moeten hebben gezorgd. Je waande je echt in een andere wereld die voor velen van ons onbereikbaar zal blijven, moet er overigens niet aandenken om op die manier in een gouden kooi te moeten leven.
Ondanks dat ik Twee prinsen niet geweldig vond is mijn interesse in de komende boeken van Jackie van Laren niet veranderd, de omstandigheden waren ernaar om een roman te schrijven waar je puur en alleen bij weg kon dromen, ik verwacht in haar volgende boek weer de emoties die alle kanten opvliegen en het gevoel te ervaren dat liefde alles overwint.

Twee prinsen krijgt van mij -3 sterren

Reacties

Meer recensies van Bianca

Boeken van dezelfde auteur