Lezersrecensie

Een mooi einde van deze serie


Bookdustfaerie Bookdustfaerie
21 mrt 2024

Het laatste deel in de Verdorvenen-serie, en eentje waar we heel wat antwoorden krijgen, zelfs op vragen en mysteries waar we niet eens van wisten dat ze bestonden. Samen met Emilia ontdekken we wat er allemaal verborgen werd gehouden, wie ze werkelijk is en welke rol iedereen in dit gewiekste spel speelt.

Waar we in de eerste twee boeken nog een onschuldige, en later een ietwat gefrustreerde en door razernij bezeten Emilia zagen, valt ze nu meer in haar rol van toekomstige koningin. Ze denkt meer na voor ze iets doet en houdt rekening met anderen. En daar ben ik blij om want na boek 2 hing ze me wat de keel uit.

Er gebeurt veel in dit boek, maar ook weer niet. Al ben ik dankbaar dat Kerri Maniscalco de andere Prinsen van Hel ook hun boek geeft, zodat we nog niet helemaal afscheid moeten nemen van deze wonderbaarlijke demonenwereld.

Reacties

Meer recensies van Bookdustfaerie

Boeken van dezelfde auteur