Lezersrecensie
Spookstad
Een klein gelovig dorpje, verdwijnt van het ene moment op het andere van de aardbodem, althans de huizen staan er nog wel, maar alle inwoners zijn foetsie.
Een kleine 60 jaar later besluit een aantal gedreven jonge mensen een documentaire te maken over het stadje, maar al snel komen ze er achter dat er rare dingen zijn gebeurt, maar ook nog lijken te gebeuren, tijdens het onderzoek krijgen ze het idee niet alleen te zijn.
Ik kreeg een tip van een Hebban lezer om dit boek te lezen omdat ik langzamerhand iets tegen thrillers heb, dit boek zou mij weer op het juiste spoor moeten zetten, maar helaas.
Toen ik wat recensies las en de naam Stephen King opdook, begon ik al te vrezen, ik heb diep respect voor King, maar zijn onnatuurlijke boeken zal ik nooit meer lezen, daar ben ik helemaal klaar mee, dus ik had een vooroordeel, dat klopt en na het figuurlijke dichtslaan (ik heb het e-book gelezen) kon ik mij niet aan het idee onttrekken toch weer iets gelezen te hebben dat de middelmaat niet te boven komt, helaas, toch 3 sterren voor de goede spanningsboog, dat dan weer wel.