Lezersrecensie
Een uitgestorven oord en een moordenaar in de buurt.... Spannend!
Het resort van Phoebe Morgan is het eerste boek dat ik van haar lees. De korte inhoud was al meteen mijn ding door het uitgestorven gebied waar een groep samenkomt en er vreemde dingen gebeuren.
Het boek begint aanvankelijk met de voorstelling van de 3 personages die uitgenodigd worden om naar Botswana af te zakken. De persoon die de uitnodiging stuurt, horen we een hele tijd niet, enkel van verhalen van de rest. Dit maakt dat het wel spannend wordt gezien je één van de personages niet hoort spreken en dus niet weet wat ze denkt. In het resort is het één en al luxe, tot er vreemde dingen gebeuren en ze de jarige nergens kunnen vinden. Je voelt het wantrouwen groeien tussen de vrouwen en ik was wel benieuwd hoe het einde in elkaar zou zitten. Uiteindelijk kan je wel al wat raden wie het is, het waarom is feitelijk logisch als je de verhalen leest.
Het resort was een aangenaam boek dat ik redelijk snel uitgelezen heb. Als er nog verhalen van Phoebe Morgan vertaald worden, zal ik deze zeker wel oppakken. Voor het resort geef ik een mooie 4 sterren.
https://elinevandm.wordpress.com/2022/02/17/het-resort-van-phoebe-morgan-4/