Lezersrecensie

Welkom in Cinnamon Springs, een dorp dat ruikt naar koffie, donuts en tweede kansen.


Hetleesuur Hetleesuur
5 apr 2026

Eva Woods runt haar gezellige café en probeert haar leven rustig te houden, tot Aston Beaumont terugkeert. De miljardair (en broer van haar beste vriendin) die ooit haar hart brak, staat plots naast haar om een bruiloft te plannen. Kleine kans dat dat vlekkeloos verloopt.

Dit boek voelt als een romcom met net dat extra beetje pit: vlot geschreven, vol herkenbare tropes waar je stiekem van smult: enemies to lovers, best friend’s brother, forced proximity. Maar tussen alle clichés door zit er verrassend veel gevoel en diepgang.

Eva is koppig, grappig en heerlijk menselijk in haar twijfel. Aston begint als een arrogante eikel, maar groeit langzaam uit tot iemand die je, tegen beter weten in, toch begrijpt. Hun dynamiek knettert (vuurwerk) Denk: pure vonken, scherpe dialogen en dat soort spanning die je doet glimlachen terwijl je leest.

De schrijfstijl van Kat T. Masen leest soepel weg en zit vol humor en chaos. Net wanneer je denkt dat de rust terugkeert, gooit iemand een nieuw drama in de mix. Niet elk plottwist is even geloofwaardig (serieus, wie laat haar beste vriendin haar hele huwelijk plannen?), maar ik las het zo vlot dat het me weinig kon schelen.

De familie Beaumont brengt een vleugje soap, de bijpersonages geven kleur, en samen zorgen ze voor precies de juiste mix van steamy feelgood met een vleugje drama.

Reacties

Meer recensies van Hetleesuur

Boeken van dezelfde auteur