Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijke feelgood

Ingrid Lemmens 02 augustus 2023
Er zijn maar weing schrijfsters die mijn aandacht vast kunnen houden zoals katie fforde dat kan in small town romance boeken maar Suzanne Snow is er zeker een van geworden! Het is een heerlijke feelgood met diepgang, humor, emoties en natuurlijk liefde. In dit eerste deel gaat Annie terug naar het dorpje thorndale waar ze altijd heerlijke zomers doorbracht bij haar oma Molly. Na haar dood heeft Molly haar cottage nagelaten aan Annie en ze kan wel een nieuwe start gebruiken nadat haar verloofde haar heeft laten zitten.
Al snel leren we de bewoners kennen van dit heerlijke dorp en ook de knappe Jon die veel doet voor de jeugd en bij de reddingsbrigade zit.
Maar Annie had zich voorgenomen om niet meer verliefd te worden!
Ff lekker wegdromen, ik ga meteen verder in deel 2.
Voor de liefhebbers van katie fforde, love heart lane en sweet magnolias series.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ingrid Lemmens