Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Toekomstdromen, vriendschap en eenzaamheid

Letterslezen 15 augustus 2020
Becks laatste zomer wordt verteld door een oud leerling (een schrijver) van Robert Beck.

“Ja, ik ben schuldig aan alles wat er daarna gebeurd is en waardoor Becks leven (het spijt me heel erg, meneer Beck) onherstelbaar is verwoest.”

Robert Beck, 37 jaar, docent op een middelbare school, begint een ‘vriendschap’ met Rauli, een Litouws wonderkind en leerling van hem.
Rauli is volgens Beck zijn ticket naar de muziekwereld waar hij altijd van droomde. Het is de bedoeling op een dag zijn manager te worden.

Beck is verliefd op Lara, het meisje van de coffeeshop.

En er is Charlie, een bipolaire verslaafde Duitse Afrikaan en goede vriend van Beck.
Charlie wil zijn moeder redden uit Istanbul.

En zo zitten deze drie mannen op een maandagmorgen op 26 juli 1999 in een foeilelijke knalgele VW passat op weg naar Turkije!

Een mooi verhaal over toekomstdromen, vriendschap en eenzaamheid

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Letterslezen

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.