Lezersrecensie

Fijn boek om kennis mee te maken met Stefanie haar werk


Liz DivaBooks Liz DivaBooks
1 mrt 2023

Amélie Jonker is dokter in het ziekenhuis, wanneer ze dienst heeft op de spoedeisende hulp.
Tijdens haar dienst komt professioneel voetballen Oliver Prins binnen met een blessure die hij tijdens een Champions League wedstrijd heeft opgelopen.

De collega van Amélie, Jeroen Smeets, wil ook deze zaak van de voetballer behandelen. Omdat Jeroen zijn vader in het bestuur zit wordt hij al vaak voorgetrokken en over de budgetten van het ziekenhuis gaat.

Jeroen heeft een crush op Amélie en vraagt haar meermaals mee uit. Ook weer op het moment dat ze net Oliver heeft leren kennen en hij totaal haar wereld op zijn kop heeft gezet.

Tegen Oliver, wanneer ze hem afwijst voor een date, zegt ze dat ze niet aan daten doet en seks niet boeiend is.
Oliver, sportief dat hij is, ziet dit als een uitdaging en hij gaat deze nooit uit de weg.

Lukt het Oliver om Amélie voor zich te winnen en ook haar van gedachte te doen veranderen?

In Verleid me volgen we het aantrekken en wegduwen van Amélie en Oliver. Natuurlijk blijft het herstel van Oliver een rode draad in het verhaal. Terwijl hij hersteld blijft Oliver flirten met Amélie en langzaam begint ze te ontdooien.

Omdat het boek niet heel dik is, komt het verhaal vrij vlot op gang en lees je deze in een middag uit. De lengte van dit verhaal vind ik eigenlijk precies goed om eens lekker tussendoor te lezen.

Amélie en Oliver zijn leuke personages en zijn ook goed uitgewerkt. Als personen zie je ze ook langzaam groeien en ook naar elkaar toe trekken. Wil je een boek van Stefanie lezen als kennis making, raad ik dit boek zeker aan omdat het niet extreem veel erotische scenes bevat maar je wel een goed voorproefje krijgt van haar schrijfwerk.

Lang Verhaal Kort

Een leuke sport romance om tussendoor te lezen. Het verhaal komt snel op gang en de personages zijn goed uitgewerkt.
Een aanrader voor mensen die nog niet bekend zijn met Stefanie van Mol haar werk.

Reacties

Meer recensies van Liz DivaBooks

Boeken van dezelfde auteur