Lezersrecensie
feelgood maar niet op de manier die je verwacht
Dit boek is grappig, een beetje verdrietig, maar vooral heel echt. Het duikt echt in de diepte van een relatiebreuk wanneer je in de dertig bent en iedereen om je heen gaat trouwen en een gezin begint.
Eén ding dat dit boek perfect weet te vangen, is het stalken, of beter gezegd, het online stalken. Het voelde zo realistisch en was zo goed geschreven. Vooral dat hele "Moet ik haar blokkeren of juist niet?".
Ook de manier waarop het gevoel wordt beschreven dat al je vrienden een heel ander leven leiden dan jij, is ontzettend goed gedaan. Op de een of andere manier weet de auteur precies dat gevoel te raken van: "Ik ben blij voor hen, maar ik ben ook zo jaloers en voel me buitengesloten."
In het begin dacht ik dat dit boek zou eindigen op een soort 'juiste persoon, verkeerde moment'-manier, maar dat was niet zo, en daar ben ik blij om. Het enige wat ik over het einde kan zeggen, zonder iets te spoilen, is dat het echt perfect is. En ja, je zou kunnen zeggen dat dit een feelgoodverhaal is, maar niet op de manier die je verwacht.