Lezersrecensie

Het perfecte gezin


sietske.reads sietske.reads
11 mrt 2023

Caro is getrouwd met de dertig jaar oudere Oscar, en samen hebben ze een dochter van zeventien jaar. Wanneer ze verhuizen van Amsterdam naar een ruime villa in de provincie, gebeuren er al snel vreemde dingen. Zijn ze wel welkom in de buurt?

Het verhaal lees je vanuit verschillende perspectieven, waaronder die van Caro en Oscar. In het begin is meteen duidelijk dat de relatie tussen Caro en Oscar niet soepel verloopt. Wanneer er vreemde dingen rondom hun huis gebeuren, komt de relatie onder druk te staan. Ze besluiten een housewarming te geven, en dan verdwijnt hun dochter Violet. Geheimen die ze beiden verborgen hielden, komen naar boven. Kunnen ze Violet vinden?

De schrijfstijl van Marieke Damen is prettig en leest vlot. De afwisseling tussen de verschillende perspectieven vind ik persoonlijk altijd fijn. Je leert Caro door het verhaal heen goed kennen, en over Oscar kom je een aantal dingen te weten. Er zijn een aantal hoofdstukken die geschreven zijn in het verleden over Kirsten. Wie zij is en wat zij te maken heeft met het verhaal, wordt later duidelijk. Het verhaal is uitstekend uitgewerkt en het is een heerlijke psychologische thriller.

Reacties

Meer recensies van sietske.reads

Boeken van dezelfde auteur