Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Sterk debuut!

wendyvd 23 december 2025
In de proloog vertelt Eva over de traumatische ervaring toen ze op haar twaalfde haar vader zag. Dit komt meteen al binnen.

Daarna gaat het boek over het overlijden van haar moeder, hoe ze zich recht probeert te houden, maar hoe het verleden haar toch inhaalt. Daarbij krijgt ze ook dromen/nachtmerries die ze niet meteen kan duiden, en wordt ze nieuwsgierig naar haar afwezige vader, die al die tijd in een psychiatrische inrichting is opgenomen. Ze besluit hem terug op te zoeken, in de hoop alsnog een band met hem te kunnen opbouwen en antwoorden op een aantal vragen te vinden.

Dit is echt een sterk debuut, met een fijne schrijfstijl.
Er blijven wat open eindjes, en toch voelt het ook afgerond aan.

****(*)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van wendyvd

Gesponsord

Een hartverwarmende reis door de jaren ’60 vol humor en nostalgie. Nu te vinden in jouw favoriete boekhandel.