Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk verhaal met prachtige tekeningen

wendyvd 19 februari 2026
Heerlijk verhaal over Luna, die in Huize Hoopvol (door Luna Huize Hopeloos genoemd) woont omdat ze stemmen hoort. De weekends brengt ze door bij Ties en zijn ouders, samen met zijn onzichtbare vriend Gozert. Op een dag komt haar moeder haar halen, omdat ze meer tijd met haar wil doorbrengen. Ze gaan samen in een huisje op het vakantiepark van haar vader wonen, waar ze ook andere bewoners leert kennen.

Het is een verhaal over een weerbaar meisje en haar worsteling met de stemmen in haar hoofd, en met de buitenwereld die haar niet altijd wil of kan begrijpen en aanvaarden (gelukkig zijn daar dan uitzonderingen op, wat zeker voor de mooiste momenten in het boek zorgt).

De stem van Gozert wordt trouwens in een andere kleur weergegeven, en het is ook duidelijk wanneer de stemmen in haar hoofd opduiken. Dit is echt heel mooi gedaan!

De illustraties van Linde Faas zijn echt prachtig en kleurrijk, en passen zo mooi bij het boek!

****(*)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van wendyvd