Lezersrecensie
Wat een heerlijk verhaal!
Nina springt een gat in de lucht als ze de kans krijgt om de zoon van een barones te interviewen, Olivier van Zwuynenburg. Een grote kans voor haar carrière. Er is alleen één kanttekening, Olivier wil niet meewerken. Samen met de barones bedenkt Nina een plan om ongemerkt toch dichtbij te komen. Maar Olivier zelf blijkt hele ander ideeën te hebben.
Ik heb al vele boeken en verhalen van de hand van Marijke Vos gelezen. Ook nu herken je meteen weer haar heerlijke schrijfstijl. Ondanks dat het een kort verhaal is verloopt alles vlot, heeft het verhaal super leuke personages en is het geheel overgoten met een heerlijke humor.
Wat heb ik genoten van Nina maar zeker ook van Olivier. De betweter Olivier sluit je al heel gauw in je hart omdat hij heel snel ontdooit en steeds meer zichzelf laat zien. Wat een heerlijke vent! Nina vond ik ook geweldig al vond ik haar hier en daar ook wel wat kinderlijk en naïef. Samen zijn ze gewoon heerlijk! Ook de moeder van Olivier heeft mijn hart gestolen, wat een leuk mens.
De verhaallijn vond ik erg mooi opgebouwd. Hoewel het boek maar 39 pagina’s telt zit er zoveel leuks in, leuke gebeurtenissen, mooie omgeving en super leuke mensen. Het hele verhaal lees je met een grote glimlach op je gezicht. En als het einde daar is vind je het ontzettend jammer dat het al afgelopen is.
Wat mij betreft mag je veel meer van dit soort moois schrijven Marijke! Ik was al fan van je, maar ook met dit korte verhaal heb je me weer weten te verrassen.