Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

verassend einde

beachhouseboeken 10 februari 2026
Deel 1 van The Escape room serie. En ik vond de cover er heel tof uitzien en kocht hem daarom voor mijn zoon. Die vond het een leuk boek dus het werd tijd dat ik het ook zou lezen.

Ami heeft van haar vader een Escape room gekregen. Ze is namelijk dol het spelletjes, hoe complexer hoe beter. En The Escape is een fantastische escape room, complex en krijgt fantastische reviews over de realistische opdrachten en puzzels. Maar aan het einde van de eerste opdracht lijkt er meer aan de hand te zijn dan alleen een spelletje…

Ami is een leuk en complex karakter. Beetje nerdy maar niet sociaal onthand. Sociaal maar toch dol op solitaire spellen als schaken. Deze escape room is op haar lijf geschreven!

Als de escape room van start gaat merk je al snel dat het niet klopt. En het wordt steeds gevaarlijker. Horen de andere spelers bij het spel? Is het allemaal nep? Ik bedacht me al snel dat het een verhaal van 10-12 jaar is en dat klopt wel. Het is best spannend. Het einde had een twist die ik niet aan zag komen! Ook mijn zoon had niks door en vond het een apart einde.

Met deel 2, Escape Room – Game Zero, kan ik gelijk door want het einde nodigt in ieder geval uit om gelijk door te lezen. Want dat Ami nog niet klaar is, dat blijkt uit alles!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van beachhouseboeken

Gesponsord

Hoe ver ga jij voor het huis van je dromen? Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.