Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Aanrader voor pubers én hun ouders

Boekenbeschrijfster 27 december 2019
Stine Jensen schrijft in ‘De verleiding’ over een zeer actueel onderwerp: de verslaving aan mobiele telefoons. Hier heeft niet alleen de jeugd last van, maar het geldt ook voor een heleboel volwassenen. In dit verhaal staat een puber centraal, die al heel wat voor haar kiezen heeft gehad en veelvuldig op haar telefoon zit. De jonge doelgroep zal zich op de een of andere manier wel kunnen herkennen in Noor. Dat zorgt ervoor dat het verhaal goed kan gaan leven bij de jeugd.

Jensen heeft een fijne en toegankelijke schrijfstijl. Ze gebruikt relatief korte hoofdstukken en heeft zich goed ingeleefd in haar primaire doelgroep. Doordat ‘De verleiding’ geen heel dik boek is, nodigt het hoogstwaarschijnlijk snel uit om te gaan lezen. Ondanks dat het geen dikke pil is, heeft de auteur er een prima afgerond verhaal van gemaakt. Er gebeurt van alles en het eindigt als een goed afgerond geheel. Aanrader voor pubers én hun ouders!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boekenbeschrijfster

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.