Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De beste Carley Fortune tot nu toe!

Alice bracht één zomer door in haar oma’s zomerhuisje en maakte daar een foto die haar leven veranderde. Nu leeft ze als fotograaf achter haar cameralens. Ze vindt het prettig om vanaf de zijlijn toe te kijken en anderen de spotlight te gunnen. Maar de laatste tijd wil ze meer, dus besluit ze nog één zomer te spenderen op die magische plek. Ze ontmoet Charlie, en de dagen met hem zijn helend voor Alice, maar wanneer ze hem aankijkt, wordt ze onrustig. Het is háár werk om mensen te zien, maar ze heeft nog nooit iemand ontmoet die haar ook ziet.

Carley Fortune is terug met een nieuw zomers verhaal! En wat voor één! Ik heb dit boek op anderhalve dag uitgelezen, ik kon niet meer stoppen met lezen.

Door een familiale gebeurtenis zal fotografe Alice de komende zomer aan het meer doorbrengen. Ze maakt al snel een lijstje met zaken die ze als tiener gemist heeft. Ze verlangt dus naar een andere zomer dan de zomers die ze als tiener aan het meer doorbracht. En misschien lukt dat wel als ze Charlie ontmoet...

Beide personages hebben een ontzettend fijne dynamiek. Bovendien zijn ze allebei erg mooi uitgewerkt. Alice is een vrouw die altijd aan anderen denkt vooraleer ze aan zichzelf denkt, en ik vond haar een ontzettend mooi en doordacht personage.

Er wordt heel wat spanning opgebouwd tussen Charlie en Alice & I loved it! Het einde was de kers op de taart. Er gebeurde iets wat ik totaal niet had verwacht en ik heb toch even een traantje moeten wegpinken.

Ik denk dat 'Eén gouden zomer' veruit mijn favoriete boek van Carley Fortune is! Wat een geweldig boek! Dikke aanrader voor deze zomer.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van De Boeken Recensent

Gesponsord

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.