Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fascinerend boek over een familiegeschiedenis van een Duits gezin

GerjoSchepers 24 oktober 2024
Ik had het boek al meerdere keren zien tippen en het lag voor me klaar bij de bibliotheek (zonder reservering).

En ik wilde mijn 100e boek van het jaar een speciale laten zijn …. en dat is het geworden.

Een fascinerend verhaal over een moeder dochter relatie in het plaatje Idlingen. Hoe in het gezin de stilte regeert en niet iedereen daar goed mee kan omgaan.

Na een leven in Berlijn gaat Silvia terug naar haar oudershuis en ontmoet haar moeder na jaren weer.

Hun beider verhalen worden mooi uitgediept in het boek. Hoe word je gevormd door je eigen moeder en hoe ga je daarmee om in je eigen leven?

Ik kreeg voor beiden hoofdpersonages sympathie en werd naar wens bevestigd dat praten over je gevoel niet makkelijk is en het dan toch doen, zoveel moois oplevert.

Ik zeg gaat dat lezen!

Het andere boek van Alena al op mijn leeslijst gezet.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van GerjoSchepers

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.