Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Rollercoaster

Grietleestwat 18 augustus 2025
De korte verhalen van Schweblin beginnen vaak vredig en gewoontjes, maar sleuren je dan mee naar iets heel ongemakkelijks en ongrijpbaars.

Ik ben een theatermeisje en kan de beelden die Schweblin schept bijna voor me zien en voelen. Die beelden sleurden me helemaal naar binnen, klaar voor de diepgang. Waarna het einde vaak te abrupt kwam?
I know, kortverhalen kunnen natuurlijk niet te lang zijn .

Zie dit boek als een super intrigerende achtbaan, maar wees je er gewoon van bewust dat het karretje de bochten soms heel heftig afsnijdt en dan het soms heel abrupt stopt.
Desalniettemin: wat een rit .

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Grietleestwat

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.