Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Niet meeslepend genoeg

Grietleestwat 12 december 2025
Dit boek is toch een beetje als eten bij de McDonald‘s. Bij de eerste hap denk je: miljaar, dit is goed. Na enkele minuten moet je moeite doen om alles op te krijgen en als alles op is denk je: nee, dit had ik niet moeten doen .

Begrijp me dus niet verkeerd, dit boek leest lekker weg. Hoofdpersonages Hudson en Allie zijn elkaar in hun tienerjaren uit het oog verloren en komen elkaar nu terug tegen en ik kan je verzekeren dat de hitsigheid voor elkaar al die jaren lekker is blijven smeulen!
Maar er zijn familie-issues. En ballet-issues. Op zich een ideaal recept voor een goed verhaal, maar ik vond de hoofdpersonages zó perfect (als uw enige imperfectie is dat je niet kan communiceren vind ik je gewoonweg ongeloofwaardig en onsympathiek ‍) dat ik vaak met mijn ogen heb gerold tijdens het lezen.

Zoek je iets om bij het zwembad op vakantie te lezen? Go for it!
Zoek je diepgang en geloofwaardige romantiek? Laat deze passeren…

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Grietleestwat