Lezersrecensie

Tegenvallend


gwHero gwHero
16 mrt 2024

Na al die lovende recensies begon ik vol goede moed aan dit boek, maar na zo'n 80 bladzijden begon ik me echt af te vragen: "hebben die mensen allemaal hetzelfde boek gelezen als ik"?
Ik zag er zoals sommigen schrijven ook geen "enemies-to-lovers"-trope in, maar meer twee om elkaar heen dansende hoofdpersonen die elkaar al vrij snel erg leuk vonden, maar geen toekomst voor zich samen weggelegd zagen.
Bovendien ergerde ik me aan de schrijfstijl. Veel te veel vergezochte en gekunstelde vergelijkingen die de vaart uit het verhaal en de dialogen haalden. Helemaal vreemd vond ik de relatie tussen de hoofdpersoon en de zus; ze trokken veel met elkaar op maar een fatsoenlijke dialoog tussen de twee viel nauwelijks te bespeuren.
Pas na 200 bladzijden vond ik het verhaal wat beter worden, maar al met al kon dit boek me niet echt bekoren, ondanks het feit dat de auteur echt wel wat in haar mars heeft. **1/2

Reacties

Meer recensies van gwHero

Boeken van dezelfde auteur