Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geheimen op zolder

Ingrid 30 april 2025
De uiteenlopende recensies van saai tot prachtig hebben me overgehaald om het boek te kopen en te lezen. De auteur Kate Morton kende ik al van haar boeken : De vergeten tuin, De dochter van de klokkenmaker en Het geheim van de zusters. Dus haar zeer beschrijvende, herhalende schrijfstijl ben ik al gewoon.
Het verhaal speelt zich af in haar geboorteland Australië enerzijds in Sydney en Adelaide in Zuid-Australië in twee tijdlijnen. Jess wordt in Londen opgeroepen dat haar grootmoeder in het ziekenhuis te Sydney ligt en ze keert terug. Haar grootmoeder is verward en maakt zich duidelijk ongerust over een feit dat zich jaren geleden afspeelde. Jess gaat op onderzoek en de lezer krijgt via flashbacks meer info over wat zich op kerstavond 1959 afgespeeld heeft. Vanuit het perspectief van verschillende personages komen we de waarheid te weten. Een aanrader voor wie op zoek is naar een spannend historisch boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ingrid

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.