Lezersrecensie

Vol avontuur


Jufwillemijnopallstars Jufwillemijnopallstars
7 mrt 2023

Het pad van de krijger is het derde deel over Arwyn. Zijn tocht gaat verder door de bergen. Inmiddels ligt er overal sneeuw. Onderweg komt hij Freja tegen en daarna belandt hij bij de woeste Ragnor.

De boeken over Arwyn zitten altijd vol avontuur. Niks gaat direct goed, Arwyn leert heel veel om toch te komen waar hij wil zijn. Hij leert van zijn fouten. Ook kan hij steeds beter omgaan met zijn teken als banneling.

Door een slim trucje verslaat Arwyn de bad guy, maar is dat genoeg voor zijn eigen weg? Kan hij nu naar het pad van de krijger? Dat zul je zelf moeten lezen in dit avontuur.

Deze boeken over Arwyn zal veel kinderen aanspreken. De boeken zijn niet dik en zitten toch barstensvol avontuur. Ik heb deze drie boeken met veel plezier gelezen. Toch voelt het niet als een afgeronde trilogie.. Zal er meer komen?

Bedankt voor het opsturen @arjanwilschut

Reacties

Meer recensies van Jufwillemijnopallstars

Boeken van dezelfde auteur