Lezersrecensie

Blij dat ik dit uit had


Kate Kate
14 mrt 2024

Ik had hoge verwachtingen van deze roman. Het is een fictief relaas, deels gebaseerd op de ervaringen van één van de leden van Team Navalny en het Russische gevangenis-systeem. Helaas verveelde het verhaal me al na een paar hoofdstukken. Dat kan natuurlijk aan mijn smaak liggen en hoge verwachtingen. Wellicht dat andere lezers het een geweldig boek vinden.
Helaas heb ik een tijd terug een relaas gelezen over het Russische gevangenis-systeem, óók gebaseerd op de persoonlijke ervaringen van de auteur. Geen fictie, maar wel een verhaal dat mij blijft boeien en inspireren. Het is het boek van één van de leden van Pussy Riot, die inmiddels veilig (?) naar Canada is verhuisd.
"Zo begin je een Revolutie" blijft mij boeien en ik herlees het graag. Dat zal totaal niet het geval zijn met de roman van Kira Yarmysh: ik was blij en opgelucht, dat het mij gelukt was het uit te lezen. Ik heb totaal geen behoefte om het nogmaals door te ploegen: zonde van mijn tijd.

Reacties

Meer recensies van Kate

Boeken van dezelfde auteur