Lezersrecensie
Chicago syndicate.
Ik ben helemaal fan van de ‘Chicago syndicate’ serie van Soraya Naomi. Toen ik zag dat het boek van Carmine uitkwam moest ik hem gewoon hebben. Ik ben er weer doorheen gevlogen!
Carmine is de topadvocaat van het syndicate. Hij heeft alles; geld, macht, invloed, een goddelijk lichaam en kan elke vrouw krijgen die hij wil. Dan komt hij Eva tegen, zij verpest zijn oudejaarsavond. Een enkele ontmoeting zet een onderwereldspel in zijn gang waardoor ze lijnrecht tegenover elkaar komen te staan.
Wat een spannend boek weer zeg, je krijgt geen minuut rust. Je zit op het puntje van je stoel en stoppen met lezen is gewoon onmogelijk. Soraya Naomi weet mij altijd te verrassen met een originele verhaallijn en personages die je gewoon in je hart moet sluiten.
Het boek wordt vanuit zowel het perspectief van Carmine als van Eva geschreven. Hierdoor krijg je een kijkje in beide levens. Ze nemen je echt mee in hun wereld, je moet ook echt even afkicken als je stopt met lezen want je waant je helemaal in hun wereld.
Wat ik ook altijd leuk vind is als personages uit voorgaande delen hun opwachting maken in het boek. Ook hierin stelt Soraya Naomi niet teleur, de andere leden van het syndicate maken ook hun opwachting. Het is heel leuk om de bekende gezichten weer te zien.
Een hoofdstuk had van mij wat meer uitgewerkt mogen worden, nu werd er voor mijn gevoel iets te kort bij stilgestaan, ik had er graag meer over gelezen.
Verder was het weer een spannend boek met de nodige plottwists die je op het puntje van je stoel laat zitten!
‘Carmine’ krijgt van mij ****!
Kom maar op met het volgende deel in de serie, ik ben er klaar voor!
Absolute aanrader voor alle maffiaromance liefhebbers. Ik adviseer wel om de eerdere delen in de serie te lezen voordat je in deze begint, dat is wel het leukste!