Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Illustraties om blij en vrolijk van te worden

MaesInge 30 november 2025 Hebban Team
‘Elk versje is een visje’ is een gedichtenbundel waarbij Hans en Monique Hagen teksten hebben uitgekozen van bekende maar eveneens heel wat minder bekende dichters. De poëzie richt zich op jonge kinderen en heeft vooral als doel om te spelen met woorden en klanken. Ideaal om voor te lezen.

Milja Praagman verzorgde de illustraties. Deze zijn heel kleurrijk en stralen zoveel vrolijkheid en vreugde uit. Ze vormen een prettig geheel bij de inhoud. Ik word altijd blij als ik naar de illustraties van Praagman kijk. Ze waren bovendien de belangrijkste reden waarom ik naar dit boek greep, en ze vormen voor mij ook effectief de kracht van dit boek. Een gedichtenbundel om blij van te worden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MaesInge

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.