Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooi verhaal, met prachtige illustraties

MetaenMarjolein 14 september 2025
'Na lang nadenken kon ik alleen maar concluderen dat ik een alien ben. Een belangrijk bewijsstuk daarvoor is mijn naam. Hussel de letters A E L I N een beetje door elkaar en je krijgt het woord... Precies.'

Aelin woont, samen met twee vuurtorenwachters, op een eiland. Ze voelt zich anders, ze is ervan overtuigd dat ze niet van deze planeet komt en ze gelooft niet dat de vuurtorenwachters daadwerkelijk haar opa en vader zijn. Dan krijgt ze een hond van hen cadeau. Ze bestempelt hem eerst als Mormel, maar al vrij snel blijkt dat Flow (zoals hij wordt genoemd) erg afhankelijk is van haar. Hij stuurt haar dagelijkse planning volledig in de war. Aelin is namelijk druk bezig met het maken van een communicatiemiddel. Ze wil contact leggen met haar buitenaardse familie. Als er dan een verdwaalde surfer aanspoelt, wordt het leven van Aelin nog meer overhoop gegooid.

Wat een bijzonder verhaal. Alles klopt! Een mooi sprookjesachtig verhaal dat zich afspeelt in het hier en nu, met mooie zinnen die haast poëtisch te noemen zijn. De taal is enorm rijk. En dan die tekeningen... Och de tekeningen. Ze geven het verhaal zo'n fijne sfeer. En de kleuren zijn zo goed gekozen en passend bij het verhaal.

Aelin is een verhaal over je anders voelen. Een zoektocht naar wie je bent, waar je vandaan komt en met andere ogen kijken naar jezelf en de mensen om je heen. Een aanrader. Ook om voor te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MetaenMarjolein

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.