Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

“Verrassend, onwerkelijk en niet weg te leggen, een serie die je niet mag missen”

Moon Kager 24 juli 2025
Het voorstel van Max om mee te gaan naar Italië ziet Elena wel zitten, maar het verdachte overlijden van Charlotte, vertraagd de plannen. Is het Lucas die terug is, of heeft iemand anders van de invloedrijke Firenzo familie het op Max en zijn naaste gemunt. Elena laat zich niet van de wijs brengen al blijven de nachtmerries over het ongeluk van haar ouders haar tarten, wil dit haar iets duidelijk maken? Elena vraagt rechercheur Willem om hulp en probeert zo de waarheid boven tafel te krijgen.

Na Verdwenen stemmen komt Marja Boomstra nu met een tweede deel in de Elena serie, het eerste deel was al een heerlijke pageturner en al snel blijkt dat ik ook Schreeuwende stilte niet weg kan leggen. Het is wel een aanrader om eerst het eerste deel te lezen voor je Schreeuwende stilte oppakt, dit om het hele verhaal te begrijpen. Tel daarbij op dat beide boeken een heerlijk spannende verhaallijn bevatten dus het is geen straf om ze allebei te lezen.

Boomstra weet met de Elena serie de lezer flink te bespelen, de grimmige atmosfeer is zeer beeldend aan het papier toevertrouwd en de karakters beleven indringende avonturen. Het is een snel verhaal, mede hierdoor zal men het boek niet weg kunnen leggen. Maar dan, dan komt er een onverwachte plottwist die alles veranderd, een wending die echt even moet bezinken. Het verhaal van Elena is intrigerende en zal de lezer zelfs na de laatste punt van dit tweede deel niet loslaten. Boomstra zet hiermee een origineel en meeslepend verhaal neer.
Voor vele is Boomstra een onbekende auteur, maar zij verdient het om te shinen, het is een auteur die zich ontwikkeld van een ontluikende rups tot een prachtige vlinder. Een spannende vlinder wel te verstaan. Haar werk "Schreeuwende stilte" bevat verrassende en bijna schokkende plotwendingen, die de lezer meermaals in verwarring zullen brengen. Het enige dat de lezer zal denken na het lezen van dit tweede deel.: “Mevrouw Boomstra wilt u alstublieft heel snel verder schrijven!”, want men zal reikhalzend uitkijken naar het derde deel. Schreeuwende stilte is een intrigerend en complex spel tussen de lezer en auteur, waarbij de lezer op de proef wordt gesteld en zich echt achter de oren zal krabben. Het zal toch niet??????

Kom maar op met het derde deel, dit spelletje willen we heel graag uitspelen.

deze recensie verscheen ook op Vrouwenthrillers.nl

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Moon Kager