Lezersrecensie
ik-ik-ik
10 mrt 2021
Lex is een 17-jarige jongen die in Clifden, een klein fictief dorp aan de kust van Conomara in Ierland, woont.
Vanuit voornamelijk het ik-personage leer je Lex kennen, zijn dromen (naar Londen om te studeren en bij een radiozender werken) en waar hij mee bezig is (zijn radiostation en vrienden).
In het begin moest ik wennen aan het overvloedige gebruik van 'ik'. Maar als je bedenkt dat het over een egocentrische young adult gaat, is het minder erg.
Langzaam werd het verhaal steeds boeiender en halverwege het boek wilde ik gewoon weten hoe het Lex verder zou vergaan op het gebied van meisjes en zijn grootse plannen om een muziekfestival te organiseren. Je begint steeds meer van Lex te houden en gunt hem alle geluk van de wereld.