Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

L’amour aan de Côte d’Azur

Mirjam Mieserius is auteur, blogger en parttime Parisienne. Ze is een groot fan van Parijs en brengt deze stad op wonderbaarlijke manier tot leven in haar feelgoodserie ‘Bestemming Parijs’. ‘L’amour aan de Côte d’Azur’ is het derde en laatste deel in deze serie.

Sofia, Chloe en Lizzy hebben Parijs verlaten voor een trip naar de Côte d’Azur voor een bruiloft. Lizzy vindt het heerlijk om alles even achter zich te laten en kijkt uit naar het feestgedruis aan de Franse Rivièra. Kort na aankomst slaat haar feeststemming echter om. Ze wordt geconfronteerd met een gebeurtenis die niet alleen haar leven veranderd, maar ook van degene die het dichtst bij haar staat. Chloe krijgt een verontrustend telefoontje, ze laat Lizzy en Sofia achter om de grootste uitdaging van haar leven aan te gaan. Sofia leert Alexandre kennen, zal hij de soulmate zijn waar ze zo naar verlangt?

‘L’amour aan de Côte d’Azur’ is een heerlijk feelgood verhaal met diepgang en meteen ook het afsluitende deel in de feelgoodserie ‘Bestemming Parijs’. De dames reizen deze keer af naar de Franse Rivièra om bij de bruiloft van Sofia’s vader te zijn.
Mirjam Mieserius heeft een een vlotte schrijfstijl. Ze neemt je moeiteloos mee in het avontuur van de drie vrouwen. Het verhaal wordt verteld vanuit Lizzy, Sofia en Chloe, duidelijk zijn de namen boven elk hoofdstuk aangegeven zodat je niet in de war kunt raken. Elk personage is levendig neergezet en uitgewerkt, je sluit ze dan ook meteen in je hart. Leuk om te lezen dat ze elk zo verschillend zijn maar toch zo’n innige band met elkaar hebben opgebouwd. ‘L’amour aan de Côte d’Azur’ is mijn eerste boek van de serie die ik las. Af en toe had ik even iets van daar had ik wel wat meer van willen weten, maar verder is het boek goed als standalone te lezen. De omgeving is schitterend beschreven en de lezer waant zich dan ook echt aan de Franse Rivièra. Ik kan niet anders zeggen dat ‘L’amour aan de Côte d’Azur’ me heeft verrast en dat ik deze auteur zeker in de gaten zal houden.

‘L’amour aan de Côte d’Azur’ is een feelgood met diepgang die ik waardeer met 4****
Zeker een aanrader!

Mijn dank gaat uit naar Ilona en Uitgeverij Luitingh-Sijthoff voor het mee mogen doen aan de leesclub en het verstrekken van het recensie-exemplaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Silvia van Elzelingen