Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtige afsluiter van deze serie!

Ik had zo’n vermoeden dat boek 3 van de Brugse-Liefde serie mijn favoriet zou worden… en ja hoor, ik had helemaal gelijk.

Eric draagt nog altijd de littekens van zijn verleden. Hij is geen politieagent meer, zijn knie is beschadigd, en bovenal: hij verloor de liefde van zijn leven, Leila. Tot ze tien jaar na hun breuk opnieuw in elkaars leven belanden. Leila is in gevaar en heeft hulp nodig — en Eric, of Jack zoals zij hem kent, is de enige die haar kan beschermen. Oude gevoelens laaien meteen weer op, maar voor ze opnieuw samen kunnen zijn, moeten ze eerst hun demonen onder ogen zien.

Wat een fantastisch slotdeel! De perfecte mix van spanning, actie, een prachtige tweede-kans-romance en heerlijk geschreven spice… echt een topcombinatie. De hele reeks wordt op zo’n mooie manier afgerond; ik heb er echt van genoten. In het begin vond ik het verhaal wat onwaarschijnlijk, maar eens ik me liet meenemen, was ik volledig verkocht. Eric (of Jack) en Leila hebben mijn hart gestolen.

Sofie bewijst opnieuw wat voor sterke schrijfster ze is — ze is officieel een auto-buy auteur voor mij. Haar missie om spicy romance op de kaart te zetten in Vlaanderen? Dat gaat je zonder twijfel lukken, Sofie.

Dankjewel voor dit prachtige recensie-exemplaar!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van the.belgian.bookworm