Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk verhaal

Amarins 25 april 2020
Het verhaal begint met Lilly en Molly die afreizen naar Wales. Ze reizen af naar het kasteel van David Jones. Molly zal hier de tuinrenovatie voor haar rekening nemen. Molly gaat zich inderdaad met de renovatie van de tuin bezighouden en Tilly wordt door David mee gevraagd op antiekjacht. Al gauw is Tilly helemaal weg van David. Maar hoe zit het eigenlijk met David? Hij geeft aan dat hij uiteindelijk niet de eigenaar van het hotel is maar dat er nog een David Jones bestaat? Gelooft Lilly dit? Ondertussen wordt Lilly steeds gekker op Jones maar kan ze hem vertrouwen?
Het is een heerlijk romantisch verhaal. Wat mij betreft hier en daar wat te kort door de bocht, had iets uitgebreider gemogen. Dingen volgen elkaar snel op waardoor je soms het gevoel hebt dat het allemaal wat te snel gaat. Personages zijn leuk beschreven en er zit veel humor in het verhaal. Af en toe tovert het verhaal een dikke glimlach op je gezicht. Al met al een heerlijk romantisch verhaal maar had van mij net iets langer gemogen. Ik heb er van genoten!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Amarins

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!