Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

een heerlijk verhaal

Booksbyharma 22 september 2025
Lady Elisabeth keert terug op Willow Wood Hall, een jaar later nadat haar man Edgar is overleden. Ze wil haar gebroken hart behouden, maar er is een man van wie ze ooit echt heeft gehouden en hij leeft nog
Rowan is een nieuwe hertog van Rutland en hij trouwt met Elisabeth. Van haar heeft hij ook veel gehouden. Maar is er wel liefde? Hoe loopt dit af?

Ik moet zeggen dat ik weg ben van deze heerlijke verhalen uit de hand van Linda Babel. Het doet me denken aan bridgeton en alles wat er voor bij komt.
Als je begint met het verhaal wil je door blijven lezen. ik moet zeggen dat ik dit verhaal ook in no time uit had. De scenes tussen Elisabeth en Rowan zijn heerlijk om te lezen, af en toe is het echt zilt en zoet, waar de titel aan dit boek is ontleend.
Ik wil als lezer meer van dit soort verhalen.
Wat mij betreft een heerlijk aanrader door iemand die een fijn tussendoortje wil en even in een andere wereld beland.

Graag wil ik de uitgeverij hartelijk bedanken voor het recensie-exemplaar. Dit heeft geen invloed op mijn mening die zal altijd eerlijk zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Booksbyharma

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.