Lezersrecensie
Een uitnodiging om anders naar je werk te kijken
Het eerste Nederlandse boek over werkavontuur; daar was ik wel benieuwd naar! Van Uitgeverij Cargo mochten wij een exemplaar ontvangen van "Expeditie Werk" van Brigitte Ars.
Dit boek is een uitnodiging om anders naar je werk te kijken: je gaat op werkavontuur. Brigitte Ars neemt je mee op een expeditie naar een rijker, wonderlijker en inspirerender werkleven. Haar doel is om de lezer te inspireren om het perspectief op het werk te veranderen en het professionele leven te benaderen met een gevoel van avontuur, nieuwsgierigheid en ontdekking. Dat doel is wat mij betreft zeker gelukt; inspiratie in overvloed!
Het boek leest lekker vlot, heeft een goede opbouw en een praktische insteek. Ik heb interessante concepten leren kennen, zoals coddiwompelen (hoe leuk is dat woord!). De kampvuurvragen die regelmatig terugkomen, vind ik een goede toevoeging. Ze zetten je aan het denken en zijn perfect om in een journal uit te werken. "Expeditie Werk" is geen handleiding, maar een kompas.
Het is een boek voor iedereen die nieuwsgierig is naar wat werk ook kan zijn. Wil jij meer plezier en avontuur in je werkleven ervaren? Dan is dit boek zeker een aanrader!
Dank Uitgeverij Cargo voor dit recensie-exemplaar!