Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

gemiste kans

hansv 06 oktober 2020
Alicja schrijft heel goed en is heel verstandig, maar in dit boek waar ze uitleg geeft over haar beslissing op de openVLD lijst voor de Europese verkiezingen te staan beperkt ze zich tot algemene idealistische begrippen. Het begint nochtans spannend met de vraag van G Verhofstadt, maar over de inhoud van hun gesprekken leer je niks. Ook waarom het nu juist open VLD moest zijn legt ze niet uit. Wat zij concreet ging doen laat ze ook niet weten. Kortom ik blijf op mijn honger.
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van hansv

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.