Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Griezel true crime

Kersentaart 07 april 2021
Dit boek was denk ik niet helemaal aan mij besteed. Echt heel jammer want het werd me aangeraden als één van de beste thrillers van vorig jaar. Misschien waren mijn verwachtingen gewoon wat te hooggespannen.
Wat voor mij wel goed werkte is dat het zeker griezelig was, ik durf nooit meer naar een hotel te gaan denk ik. Het boek zelf was niet slecht maar ik denk dat het voor mij gewoon niet helemaal werkte. Wat ik vooral niet zo waardeerde was het hedendaagse perspectief. Ik denk dat je echt van true crime moet houden om dat te waarderen. Ik denk dat ik het boek leuker had gevonden als het alleen het perspectief in het verleden gehad had.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Kersentaart

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.