Lezersrecensie

Zomerse feelgood op een cruiseschip


Sandra0004 Sandra0004
25 mrt 2026

Heerlijk om na de winter weer een zomerse roman te lezen! Van AW Bruna kreeg ik een recensie exemplaar van Totaal Overboord.

Hope mag haar vriendin vergezellen op een heerlijke reis op een cruiseschip richting de Caraiben. Dat kan ze wel gebruiken, nu haar relatie op de klippen is gelopen en ze creatief vastzit, ook al is het niet haar soort vakantie. Al snel ziet ze de engelse Felix, een chefkok die met zijn ouders en zussen mee is. Felix heeft er niet zo veel in, want hij neemt zijn restaurant en zijn routine heel serieus. Al snel blijkt waarom hij bang is om zijn routine te laten vieren.

De romance laait op tot ze ruzie krijgen. Hoe gaat dat aflopen?

Humor, lachwekkende situaties, een opbloeiende liefde, steamy scenes en veel zon en luxe. Dat is het boek in een notendop. De nodige misverstanden en hilarische situaties ( zoals je borst die uit je badpak floept tijdens aquarobics) en de uiteenlopende aktiviteiten op het schip zorgen voor een grote glimlach. Doordat je om en om leest vanuit het standpunt van Felix en Hope, kun je hun ontwikkeling en aantrekkingskracht naar elkaar goed volgen. Naast feelgood heeft dit verhaal ook een serieuze ondertoon. De vroegere verslaving van Felix, bijvoorbeeld. En zijn angst voor een terugval.

Humor en emotie wisselen elkaar goed af, je wordt helemaal meegetrokken in de wereld van de cruise. Ook door het dagelijkse programma die elke keer wordt gedeeld.

Kortom: Totaal Overboord is een heerlijk zonnig en humoristisch cruiseverhaal, met de nodige spice en diepgang. Het is wel een vrij dik boek, het kon naar mijn gevoel soms wat korter, maar zeker een aanrader voor feelgood-en zomerlovers!

Reacties

Meer recensies van Sandra0004

Boeken van dezelfde auteur