Lezersrecensie
Geweldige historische romance
Dit is het eerste verhaal van Rachel Elizabeth dat ik gelezen heb, maar zeker niet de laatste! En dat meen ik, want ik heb deel twee meteen besteld haha. Dit was helemaal in mijn straatje. Historische romance, why choose, lekkere spice en een goed verhaal.
Enige nadeel: hij was echt te kort. Hij had van mij dubbel zo dik mogen zijn. Wat een geweldig boek!
Salandra is de oudste van drie zussen en daarmee bestemd om de de troonopvolgster te worden. Uit een aantal afbeeldingen moet zij twee prinsen kiezen die in het Troonduel het tegen elkaar op moeten nemen om tot de dood te vechten voor haar hand. Uiteraard kiest ze de twee prinsen die ze het aantrekkelijkst vindt. Als ze allebei op het kasteel arriveren, ontmoet ze twee totaal verschillende mannen. De één is spontaan en vriendelijk, terwijl de ander koel en afstandelijk is. Toch voelt ze een aantrekkingskracht naar beiden toe. In de dagen naar het duel toe, leert ze beiden mannen steeds beter kennen en wordt het onmogelijk voor haar om een favoriet te benoemen die een voordeel in het
troonduel zal krijgen. De keuzes die ze maakt zal alles veranderen.
Rachel heeft zo’n prettige schrijfstijl. Vanaf de eerste bladzijde zat ik in het verhaal. De karakters zijn goed beschreven, zodat je je snel verbonden met ze voelt. En dat zorgde voor een glimlach, een brok in mijn keel en ook wel rode koontjes. De worldbuilding is erg mooi beschreven, waardoor ik terug in de tijd werd geworpen.
Beide prinsen worden aantrekkelijk neergezet en ik zou ook echt niet kunnen kiezen wie ik nou leuker vond. Eén ding is zeker, Salandra is geweldig! Ik ga snel beginnen in het tweede boek en ik ben benieuwd of Salandra en haar gevolg nog terug komen!