Lezersrecensie

Intens


Anoeska Anoeska
31 mrt 2021

Als je dacht dat het niet nog gruwelijker, nog intenser en nog romantischer kon; dan zat je helemaal mis.

Het vierde deel in de King-serie bouwt verder op het verhaal van Thia en Bear. De motorclub van Bear staat gedeeltelijk centraal en zorgt voor een spannende plot. Daarnaast krijgt hun relatie een nieuwe dimensie en ontpopt Thia zich tot een geheel nieuwe vrouw.

TRIGGER WARNING via de uitgeverij: * WAARSCHUWING * Dit boek bevat scènes met misbruik en geweld die door sommige mensen als schokkend kunnen worden ervaren.*
Aangeraden voor 18+

Opnieuw bewijst T.M. Frazier dat ze onwijs veel talent heeft. Haar technische kant wordt per boek beter. Haar persoonlijke ontwikkeling als auteur is duidelijk zichtbaar in de boeken. Telkens weet ze zichzelf te overtreffen en telkens zorgt ze ervoor dat er een nieuwe dimensie toegevoegd wordt aan haar manier van vertellen. Van tonen tot voelen, tot zowaar de scènes beleven. T.M. Frazier slaagt erin om de lezer op een rollercoaster te plaatsen.
Sterker nog, in dit vierde deel komt vooral naar voren dat de auteur weet hoe ze sterke personages neer moet zetten. De ontwikkeling van Thia is memorabel te noemen. Het meisje uit deel 3 is niet te vergelijken met de vrouw uit deel 4. Idem voor Doe/Ray. Je merkt dat ze in die periode oprecht volwassen werd en als personage daardoor sterk groeide.
Dit deel is net wat gruwelijker dan de voorgaande delen. Enkele scènes in de motorclub van Bear, zijn gruwelijk. Meermaals voel je als lezer een bepaald zuur in je onderbuik. Het zijn moeilijke scènes die sterk neergezet zijn en de plot kracht bijzetten.
Laat ons zeggen dat deel 4 vooral eindigt met een plot twist waar menig lezer blij van wordt. Sterker nog, dit is waar elke King-fan op zit te wachten na het lezen van vier delen. Het is een slimme zet die niemand zag aankomen.
Het is ook mooi om te zien hoe de auteur het lot als een boodschap aanziet. Ze benadrukt meermaals dat sommige dingen werkelijk zijn zoals we ze ervaren. Bijvoorbeeld Grace.

Deze serie is fantastisch. Elke keer opnieuw lees ik met een lach, vallen er tranen tijdens moeilijke scènes en geraak ik helemaal in de ban van de spanning. I need more.

Reacties

Meer recensies van Anoeska

Boeken van dezelfde auteur