Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een heerlijk verhaal

Els 15 oktober 2020
"Gelezen" als luisterboek. Het boek wordt heel prettig voorgelezen door Louis van Beek en Willemijn de Vries. Het verhaal speelt zich af in Engeland tussen twee Wereldoorlogen. De hoofdpersoon, Harry Clifton, doet weinig fout. Hij is slim, kan goed zingen, is vriendelijk, beleefd, eerlijk en heeft nooit kwaad in de zin. De moeilijkheden die hij ondervindt komen niet door zijn eigen handelen, maar door het handelen van anderen.
Het verhaal wordt niet alleen verteld vanuit het perspectief van Harry, maar ook vanuit het gezichtspunt van de andere hoofdpersonen. De meeste personen rondom Harry zijn ook allemaal fijne, goede en hardwerkende mensen. De paar slechteriken maken hem het leven behoorlijk zuur. Ondanks het voorspelbare raamwerk is het toch een bijzonder leuk verhaal geworden dat eindigt met een enorme cliffhanger.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Els

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.