Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voorspelbaar? Ja. Vermakelijk? Zeker!

ikkebenhet Diana 20 april 2025
Na het lezen van De hulp was ik benieuwd naar het vervolg, Wat de hulp weet. Dit tweede deel heb ik als luisterboek gedaan. Al snel merkte ik dat het qua opzet en stijl erg lijkt op het eerste boek. De verhaallijn is behoorlijk voorspelbaar en sommige plottwists zag ik van ver aankomen. Het ligt er soms wat dik bovenop.

Toch heb ik me geen moment verveeld. McFadden schrijft vlot en de verteller houdt het tempo er goed in. Ondanks dat ik grotendeels kon raden waar het heen ging, wilde ik toch blijven luisteren. Er zit een bepaalde vaart en sfeer in die je meesleept.

Kortom: geen verrassend vervolg, maar wel onderhoudend en lekker om naar te luisteren. Ideaal voor wie even wil wegduiken in een psychologische thriller zonder al te veel poespas.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van ikkebenhet Diana

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!